napoje z logo

Napoje z logo to oprócz reklamy także dodatkowy dochód dla danej firmy.Różnego rodzaju restauracje czy hotele, mają w swojej ofercie specjalne napoje, wody, napoje kolorowe lub drinki energetyzujące, na etykietach których są nadrukowane dane takiej firmy z jej logo. Taki napój reklamowy jest droższy od zwykłego napoju a powodem tego faktu jest niezwykle ciekawa i oryginalna etykieta, umieszczona na danym napoju.

Istnieje wielu producentów specjalnych napoi, na butelkach których umieszcza się indywidualne i prywatne naklejki, pod specjalne zamówienie klienta. Tego rodzaju napoje, saszetki z herbatami są bardzo popularne, mają swój urok i są limitowane i właśnie za to limitowanie klienci płacą najwięcej. W niektórych sytuacjach nie ważny jest smak i rodzaj napoju co bardzo ważna i istotna jest naklejona na butelce etykieta.

Specjalne napoje oznakowane informacjami i logo danej firmy są doskonałym nośnikiem reklamy, a rozdawane podczas, przeróżnych imprez okolicznościowych są bardzo dobrym i miłym upominkiem reklamowym.

Napoje z logo najczęściej są formą reklamy kierowaną do młodej klienteli, która bardzo chętnie piją różnego rodzaju napoje, na przykład energetyzujące, młodzi ludzie od razu zauważają wszelkiego rodzaju informacje zawarte na etykiecie napoju, wpada ona im w pamięć i na pewno w odpowiednim czasie zostanie ona przez nich wykorzystana.

Napoje z personifikowaną etykietą (zobacz napoje z logo)  to ogromna korzyść, dla producentów i firm reklamujących swoje dane na takich etykietach. Ogromna przestrzeń etykiety pozwala na pełne i dokładne informacje reklamowe. Fakt, że takie napoje docierają do dużej ilości osób, powoduje dużą popularność reklamowanego produktu.