ramka drewniana

Kiedy nadchodzi wymarzony dzień i odbierasz klucze do własnego mieszkania stajesz przed ekscytującą, ale i trudną sytuacją. Urządzając pierwsze własne mieszkanie każdy chce by wyglądało ono niepowtarzalnie i zachwycało innych. Niełatwe decyzje, pogoń po sklepach w poszukiwaniu mebli, sprzętów i dywanów, a także podejmowanie niełatwych decyzji.

Zbliżając się do kresu warto zwrócić uwagę na dodatki, które uczynią twoje lokum go niepowtarzalnym i nadadzą mu oryginalny charakter. Oprócz doboru mebli, wyboru kolorów ścian i sprzętów agd ważną rzeczą są też osobiste elementy, które sprawiają, ze mieszkanie nabiera duszy i osobistego wyglądu. To one świadczą jak będziesz się czuł we własnym wnętrzu i jak odbiorą go inni.

Jednym z osobistych elementów wystroju wnętrz są obrazy i zdjęcia, które nadają charakter twojemu mieszkaniu i w każdej chwili przypominają ci o ważnych, przeżytych już chwilach. Kompozycje na ścianach, grafiki, fotki ustawione na meblach muszą być przemyślane tak, by ostatecznie wkomponować się w całość wystroju. Dlatego też dobór zdjęć, obrazów i ich opraw nie może być przypadkowy. Obrazy i zdjęcia muszą współgrać z całością wystroju pomieszczenia i subtelnie nadawać im indywidualny styl. Kluczowa rolę pełnić będą ramy do obrazów, których wybór będzie stanowić wykończenie dzieła.

Dzisiejszy rynek oferuje bardzo bogaty wybór: ramki drewniane, ramy aluminiowe, ramy o artystycznym charakterze. Dobór powinien być dopasowany do charakteru zdjęcia czy obrazu – inna ramę dobierzemy do klasycznego obrazu, a jeszcze inną do nowoczesnej grafiki, czy tez zdjęcia z wakacji.