Wśród firm usługowych coraz większą popularnością cieszą się gabinety kosmetyczne i SPA, które pomagają dbać kobietom o urodę i zrelaksować się po ciężkim dniu. Dobry masaż czy relaksujący zabieg działają czasami jak wiele godzin odpoczynku, znacznie też poprawiają nastrój. Z kolei zabiegi upiększające również relaksują, ale przede wszystkim poprawiają samoocenę i dodają pewności siebie.

Życie kosmetyczki nie jest jednak już tak relaksujące, tym bardziej, jeśli dbać ona musi o organizację wszystkich wizyt, promocję gabinetu i uzupełnianie kosmetycznego magazynu. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy w gabinecie pracuje kilka osób, które mają wgląd do gabinetowego kalendarza.

W dużych gabinetach nawet firmowy komputer nie jest wystarczającym rozwiązaniem. Sprawdzić się jednak może program do gabinetu. Specjalna aplikacja nie tylko umożliwia prowadzenie przejrzystego kalendarza, ale również funkcjonuje jako system rezerwacji online. Umożliwiając klientom zapisy przez internet, salon może nawet znacznie zwiększyć swoje zyski. Nie ma już konieczności prowadzenia zapisów telefonicznych, a klientki mogą dowolnie wybrać pasujący im termin oraz kosmetyczkę lub zabieg. Program do SPA również pozwala na lepsze zorganizowania kalendarza, a przy tym jest niezwykle pomocny przy planowaniu działań marketingowych mających zwiększyć zyski salonu. Specjalny program dla gabinetu w dodatku dostępny jest online, a nie tylko na firmowym komputerze. Zawsze więc można nie tylko sprawdzić terminarz, ale również wprowadzać zmiany w systemie. Program do SPA i system rezerwacji online można przy tym testować zupełnie za darmo, zanim zacznie się je wdrażać we własnej firmie.

Na takim programie komputerowym zyskują również klientki. Same mogą zapisać się na zabiegi, dowiedzieć się o promocjach poprzez newsletter, a o najbliższej wizycie powiadomi je generowany przez system sms.

hosting seo