krówki ślubne

Ostatnimi czasy bardzo modne stało się obdarowywanie gości ślubnych drobnymi prezencikami, mającymi być formą podziękowania za ich uczestnictwo w tym ważnym dla nowożeńców dniu. Zarówno firmy, jak i rękodzielnicy, prześcigają się w wymyślaniu przeróżnych gadżetów, które goście mogliby zabrać ze sobą do domu. Prezent musi być mały, miły dla oka, użytkowy lub spełniający funkcję dekoracyjną. I tak w szerokiej ofercie ślubnych prezencików znajdziemy magnesy na lodówkę, aniołki, breloczki, cukierki, pojedynczo pakowane czekoladki, serduszka z różnorakich tworzyw i wiele, wiele innych.  Wyobraźnia producentów nie zna tu granic.
Ciekawą formą tego typu prezenciku są krówki ślubne. To idealny prezent dla gości, gdyż tego typu słodycze są zazwyczaj przez wszystkich lubiane. Każdy chętnie zabierze słodką pamiątkę do domu.
Należy zadbać, by była ona estetyczna i wyjątkowa. Firmy oferujące krówki ślubne dają nam możliwość wyboru wielu ślicznych opakowań oraz samodzielnego zaprojektowania papierka. Jest to ważne zwłaszcza dla tych, którzy zwracają uwagę na detale i chcą na przykład, aby podarowane gościom krówki ślubne były utrzymane w takiej samej kolorystyce, jak wystrój sali.
Nieodłączną cechą upominku dla gości ślubnych jest jego personalizacja. Czyni ona ofiarowywany przedmiot niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju. Opakowanie krówki możemy spersonalizować, ozdabiając je imionami nowożeńców, datą ślubu, słowami podziękowania, dowolną grafiką, np. portretem młodej pary. Dostawca zapakuje nam cukierki w dowolnej ilości w odpowiednie pudełeczka, torebeczki, czy celofan, w zależności od naszych upodobań.