Przygotowania ślubne bywają bardzo stresujące, nie tylko dla państwa młodych ale i dla całej rodziny. Obejmują całe mnóstwo spraw, które trzeba dopilnować, ponieważ każda para pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy i miło zapamiętany przez wszystkich gości.

Jednym z elementów przygotowań ślubnych jest również podziękowanie dla wspomnianych gości, dziękujemy za przybycie, za to, że byli z nami w tak ważnym dla nas dniu oraz za wspólną zabawę.
To również dzięki obecności najbliższych osób oraz znajomych para młoda może w pełni cieszyć się tym dniem, dlatego warto odpowiednio zaakcentować tą wdzięczność.

Do niedawna formą podziękowania było przede wszystkim ciasto wręczane wszystkim gościom, teraz już rzadziej spotykane. Popularne w ostatnim czasie są odlewane figurki z gipsu, małe słoiczki miodu czy też krówki ślubne.
Najczęściej wybierane jednak są krówki, przede wszystkim ze względu na możliwość wybierania w przeróżnej kolorystyce opakowań oraz dzięki stosunkowo niskiej cenie. Szeroki wybór opakowań sprawia, że można je idealnie dopasować do wystroju i klimatu całej sali, na przykład jeśli motywem wiodącym jest folk to cukierki również będą z odpowiednią grafiką. Jeśli chcemy podziękować komuś w sposób szczególny, na przykład rodzicom chrzestnym, można większą ilość słodyczy zapakować w piękne kartoniki z taką samą grafiką oraz imionami państwa młodych.

Oprócz formy podziękowania, mogą również zająć miejsce tradycyjnych winietek.
Jeśli zdecydujemy się na taką formę podziękowań to bez problemu znajdziemy firmę, która produkuje właśnie krówki z logo.

 

Zobacz też: http://sweet-corner.eu/category/cukierki-reklamowe-krowki