babaW dzisiejszych czasach wiele kobiet narzeka na swój zbyt niski wzrost. W końcu magazyny, popularne strony internetowe oraz blogi zasypują nas zdjęciami modelek o zabójczej długości nóg. Na szczęście za pomocą specjalnego stroju możemy ukryć mankamenty swojej sylwetki. Warto to zrobić zwłaszcza podczas przygotowywania się na własny ślub. W końcu w tym dniu chcemy prezentować się naprawdę dobrze, dlatego dokładnie przemyślmy swoją stylizację.

Po pierwsze, nasze suknie ślubne nie powinny być w tym przypadku zbyt ozdobne i długie. Mogłyby wtedy jeszcze bardziej przytłoczyć filigranową sylwetkę, a to nie wpłynęłoby korzystnie na nasz cały wygląd. Wybierajmy więc raczej krótsze kreacje, sięgające np. kolan. Powinny być one proste i pozbawione zbędnych dodatków. Możemy za to poszaleć odrobinę ze specjalnym obuwiem oraz biżuterią.

Sprawdźmy więc, jaka moda ślubna będzie obowiązywać w nadchodzącym sezonie. Jeśli narzekamy na swój mały wzrost, postawmy na buty na wyższym obcasie. Szpilki optycznie wydłużą całą sylwetkę. Możemy również dobrać do całego stroju ozdobną biżuterię w kolorze srebra lub złota. Dzięki temu cała stylizacja będzie świetnie się na nas prezentować i zapewni nam wspaniałe samopoczucie.