kamery - sprzęt filmowy - rental krakówProdukcja filmowa w Polsce ma się bardzo dobrze. Produkowane są filmy fabularne, sporo dokumentalnych, najróżniejsze formaty telewizyjne, filmy reklamowe i promocyjne. Branża filmowa obejmuje bardzo szerokie grono realizatorów. Od tych najbardziej widocznych, czyli aktorów czy reżyserów po pracowników zaplecza, czyli oświetleniowców, kablarzy, osoby pracujące w filmowych barobusach i wszelkich asystentów i pomocników. Ekipa filmowa to oczywiście ludzie, ale żaden plan zdjęciowy nie obędzie się bez sprzętu filmowego.

Stąd też w dużych miastach typu Kraków funkcjonują całkiem dobrze firmy, które zajmują się jego wynajmem. Rental w filmie to konieczność – mało który początkujący producent może pozwolić sobie na posiadanie własnego sprzętu filmowego. Tak w Polsce jak i na całym świecie sprzęt wypożycza się do konkretnych produkcji. Każdy plan zdjęciowy to osobne wyzwanie – także pod względem sprzętowym.

Wynajem sprzętu filmowego – firmy pod tym wspólnym szyldem mają wszelkie potrzebne akcesoria. Kamery, obiektywy, przesłony, blendy, steadicamy, lampy oświetleniowe każdego typu, szyny, wózki, podnośniki – wszystko to jest dostępne na wynajem. Produkcje filmowe i telewizyjne są realizowane w możliwie najkrótszym czasie, bo dzień zdjęciowy to ogromne wydatki. Sprzęt filmowy ma to do siebie, że jest bardzo kosztowny. Toteż jego wynajem też nie może być tani. Branża filmowa na tyle okrzepła, że wypożyczalnia sprzętu filmowego to bardzo dobry interes.

Polecam: Rental Kraków – www.rentgrandfox.pl/kontakt/ – od Rentgrandfox