rozek dla noworodkaŚwieżo upieczeni rodzice często mają problem z zakupem wyposażenia do dziecięcego pokoju. Jak wybrać produkty, które naprawdę mogą im się przydać i jak odróżnić je od całkiem niepotrzebnych rzeczy, które będą tylko zagracały tak bardzo potrzebne miejsce?
Dzięki temu, że Senna Sówka udostępnia rodzicom sklep internetowy, mogą oni na spokojnie, bez wychodzenia z domu rozejrzeć się w produktach, które powinny znaleźć się w pokoju dziecka. Senna Sówka, jak sama nazwa wskazuje, oferuje produkty, które mogą pomóc zapewnić maluchowi komfortowy i wygodny sen.

Rożki dla niemowląt

Rodzice powinni wiedzieć, że w pierwszych tygodniach życia dziecka to właśnie ciasny rożek jest miejscem, gdzie maluchy zasypiają najchętniej. Noworodek aż dziewięć miesięcy spędził w brzuchu mamy i to właśnie poczucie bezpieczeństwa, ciasnota i ciepło jest tym, co daje mu stabilizację i pewność w pierwszych dniach życia.

Rożek dla noworodka od Sennej Sówki jest produktem bajecznie kolorowym, który z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający rodzice.

Pościel dla dziecka

Senna Sówka oferuje rodzicom aż kilkadziesiąt wzorów i kolorów pościeli dla niemowląt. W przypadku noworodka, koniecznością jest posiadanie co najmniej dwóch kompletów, by można było je naprzemiennie prać w razie zabrudzenia.

Dzięki bogactwu rodzajów kołder, poszewek i poduszek, rodzice mogą wybrać pościel dla malucha, która będzie niepowtarzalną dekoracją dziecięcego pokoju.

Wyprawka od Sennej Sówki

W sklepie internetowym marki znaleźć można także w bardzo atrakcyjnej cenie wyprawkę dla malucha. Składa się ona z dziewięciu elementów i znaleźć w niej można miedzy innymi rożek, kocyk, prześcieradło czy zestaw pościeli dla malucha.

Zobacz też: Rożki dla niemowląt | Szwalnia snów