Sezon ślubny w naszej kulturze zazwyczaj przypada na porę letnią. To właśnie ciepłe miesiące wybieramy na najlepszy moment na zawarcie małżeństwa. Jednak ostatnimi czasy zaczynamy nieco zmieniać nasze upodobania i wychodzimy poza utarte przyzwyczajenia. Równie chętnie wykorzystujemy również takie pory roku jak na przykład wiosna czy zima. Szczególnie w ostatnich latach upodobaliśmy sobie tę ostatnią…

Dlaczego  zmieniliśmy zdanie co do tej chłodnej pory roku? Być może wynika to z tradycji amerykańskich – tam bowiem popularną datą ślubu jest moment świąt bożego narodzenia lub sylwester. Zaczynamy zauważać nie tylko magię świąt i związaną z tym okazję do zawierania małżeństwa – nie może być bowiem lepszego momentu na święto miłości niż właśnie ten czas. W chłodniejszych porach roku zaczęli zauważać potencjał również projektanci mody ślubnej.

Zimowe  suknie ślubne są bowiem wyjątkowymi stylizacjami, które wymagają dobrania szeregu dodatków – a to już znakomita okazja, by zauroczyć przyszłe panny młode nie tylko takimi wspaniałościami jak suknie ślubne Kraków, ale również wszystkim, co wokół nich. Narzutki, rękawiczki, buty czy nawet nakrycia głowy to tylko wstęp. Można na temat każdej z tych drobnostek snuć nieskończone fantazje i plany. A gdzie szukać inspiracji? Jak się okazuje nie tylko w Internecie! Również nasze rodzime firmy i projektanci coraz chętniej przygotowują kolekcje sezonowe.

Odwiedzając salon sukien ślubnych Katowice możemy bez problemy znaleźć stylowe nakrycia oraz dodatki zimowe, które zachwycą nie tylko swoim pięknem, ale również ciepłem i delikatnością. Zimowa aura, choć nie oszczędza nas temperaturami, sprawia, że właśnie dzięki temu czujemy ciepło i niesamowity klimat miłości oraz jej największego święta: ślubu!

 

Usługi informatyczne Kraków